Pole kempingowe

Zapraszamy do nowopowstającego pola kempingowego położonego nad zalewem porajskim w miejscowości Jastrząb gm. Poraj. Miejscowość położona jest nad zalewem porajskim, na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Teren bogaty jest w dużą ilość szlaków rowerowych i pieszych. Obok pola kempingowego znajduje się przystań Klubu Wodnego Enif z wypożyczalnią sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, jachty żaglowe i motorowe). Cały teren to 2 tys. m2, który graniczy z Lasami Państwowymi i bezpośrednio z jeziorem.

Miejsca na polu kempingowym na przyczepy kempingowe i kampery nie wymagają rezerwacji ani zaliczki, dobrze jednak zadzwonić lub napisać kilka dni przed planowanym przyjazdem, aby zorientować się w sytuacji na polu kempingowym. Poza sezonem miejsca jednak na pewno nie zabraknie.

Osoby przebywające na polu kampingowym mają 10 % zniżki na korzystanie ze sprzętu wodnego KLubu Enif.

Możliwość zimowania przyczep kempingowych, jeżeli po skończony sezonie nie chce się Państwu ciągnąć przyczepę na drugi koniec Polski zwiększając tym samym czas oraz koszty podróży, zapraszamy do skorzystania z możliwości pozostawienia u nas przyczepy campingowej na zimę. Koszty są naprawdę niewielkie, a Państwa kemping będzie u nas bezpieczny. Zapewnia to ogrodzony, oświetlony, monitorowany i zabezpieczony obszar.