Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń żeglarskich i motorowodnych

Wśród szkoleń przewidzianych na zbliżający się sezon znajdują się kursy interesujące zarówno początkujących żeglarzy, jak i tych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności i planują wypłynięcie na „szerokie wody”.

Zachęceni wieloma udanymi szkoleniami na patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego przeprowadzonymi w ubiegłych latach, będziemy kontynuować szkolenia w dotychczasowym systemie weekendowym (zajęcia odbywać się będą przez 5 kolejnych sobót i niedziel)

Jedynymi warunkami uczestnictwa w szkoleniach na patenty wodne jest ukończenie 14 lat i chęci.

Otwieramy szeroko naszą przystań dla wszystkich, niezależnie od wieku, którzy chcą być aktywni, dbają o swoją kondycję i poszukują ciekawych form spędzania czasu wolnego.

Wszystkie szkolenia teoretyczne i praktyczne odbywają się w jednym miejscu – na Zalewie Porajskimna przystani Klubu Wodnego Enif w Jastrzębiu przy ul. Zielonej 24. Gwarantujemy profesjonalną i zaangażowaną kadrę instruktorską, odpowiedni sprzęt, specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe, konkurencyjne ceny oraz bardzo dobre warunki pobytu.

Na każdym szkoleniu liczba miejsc jest ograniczona!

Informacje i zapisy w Biurze Klubu Wodnego Enif w Jastrzębiu przy ul. Zielonej 24 (czynne w sezonie codziennie w godz. 10 00 – 18 00), tel. 601 365 475, e-mail: klubwodnyenif@gmail.com.

Uruchomiona jest możliwość zapisów na kursy poprzez formularze on-line  na naszej stronie www.kwenif.pl.

Przed zapisaniem się na kurs można:

• obejrzeć sprzęt, na jakim prowadzone są zajęcia
  • zobaczyć akwen i pomosty manewrowe
  • oglądnąć cały ośrodek wraz z zapleczem
  • poznać się z instruktów

Dysponujemy:

• własnym portem i keją manewrową
  • własnym sprzętem pływającym
  • osłoną ratowniczą i obsługą bosmańską
  • własną salą wykładową z pełnym wyposażeniem audiowizualnym
  • parkingiem dla samochodów
  • zapleczem sanitarnym